Expander Giżycko, ul. Kętrzyńskiego 6

Expander Giżycko - logo oddziału Expander w Giżycku

Expander Giżycko Ekspert Finansowy
ul. Kętrzyńskiego 6
11-500 Giżycko

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-16:00
sobota: nieczynne

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– uzyskasz fachową pomoc w porównaniu ofert banków i zaoszczędzisz na tym czas,
porównasz za darmo oprocentowanie, marżę i prowizję, a także koszty uruchomienia kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych i pożyczek hipotecznych,
sprawdzisz różnice w ofertach standardowych, promocyjnych kredytów, lokat i innych rozwiązań finansowych z bogatej oferty banków komercyjnych w Polsce,
wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania i oczekiwania.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Giżycku:

Aktualna oferta online dla klientów z Giżycka:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Giżycko, nie Ekspander Giżycko. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Giżycko Eksperci Finansowi, ul. Kętrzyńskiego 6, 11-500 Giżycko. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Giżycko

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

Expander kontakt

Obszar działania: powiat giżycki: miasto Giżycko, gmina Giżycko, miasto i gmina Ryn, gmina Miłki, gmina Wydminy, gmina Kruklanki, powiat węgorzewski: miasto i gmina Węgorzewo, gmina Pozezdrze, gmina Budry. Zapraszamy do kontaktu!

Expander Giżycko opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Giżycku? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Giżycku).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Giżycko – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Giżycko. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Giżycku. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Giżycku, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.

Dodaj komentarz