Expander Kępno, ul. Wawrzyniaka 29

Expander Kępno - logo oddziału Expander w Kępnie

Expander Kępno Ekspert Finansowy
ul. Wawrzyniaka 29
63-600 Kępno

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00
sobota: 10:00-13:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Kępno masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Kępnie:

Aktualna oferta online dla klientów z Kępna:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Kępno, nie Ekspander Kępno. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Kępno Eksperci Finansowi, ul. Wawrzyniaka 29, 63-600 Kępno. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Kępno

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Borek Mielęcki, Domanin, Kierzenko, Kierzno, Pustkowie Kierzeńskie, Kliny, Krążkowy, Mechnice, Mikorzyn, Myjomice, Przybyszów, Rzetnia, Olszowa, Osiny, Ostrówiec, Szklarka Mielęcka, Świba, Osiedle Hanulin. Zapraszamy!

Expander Kępno opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Kępnie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Kępnie).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Kępno – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Kępno. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Kępnie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Kępnie, wartych zaufania.