Expander Kępno - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Kępno Ekspert Finansowy
ul. Wawrzyniaka 29
63-600 Kępno

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-18:00
sobota: 10:00-13:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Kępno kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Kępna:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Kępno, nie Ekspander Kępno. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Kępno Eksperci Finansowi, ul. Wawrzyniaka 29, 63-600 Kępno. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Kępno

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca kredytowy Kępno kontakt

Obszar działania: Borek Mielęcki, Domanin, Kierzenko, Kierzno, Pustkowie Kierzeńskie, Kliny, Krążkowy, Mechnice, Mikorzyn, Myjomice, Przybyszów, Rzetnia, Olszowa, Osiny, Ostrówiec, Szklarka Mielęcka, Świba, Osiedle Hanulin. Zapraszamy!

Expander Kępno opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Kępnie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Kępnie).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Kępno – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Kępno. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Kępnie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Kępnie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.