Expander Konin - logo oddziału Expander w Koninie

Expander Konin Ekspert Finansowy
ul. Kleczewska 25
62-510 Konin

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Konin kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Koninie,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Konina:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Konin, nie Ekspander Konin. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Konin Eksperci Finansowi, ul. Kleczewska 25, 62-510 Konin. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Konin

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca kredytowy Konin kontakt

Obszar działania: Konin, Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek, Wilczyn. Zapraszamy!

Expander Konin opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Koninie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Koninie).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Konin – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Konin. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Koninie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Koninie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.