Expander Legnica, ul. Chojnowska 3

Expander Legnica - logo oddziału Expander w Legnicy

Expander Legnica Ekspert Finansowy
ul. Chojnowska 3
59-220 Legnica

godziny pracy doradcy:
poniedziałek – piątek: 9:00-19:00

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Legnica masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki Expander w Legnicy:

Aktualna oferta online dla klientów z Legnicy:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Legnica, nie Ekspander Legnica. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Ekspert finansowy Expander Legnica, ul. Chojnowska 3, 59-220 Legnica. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Legnica

Nowość 2019! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice, Ruja. Zapraszamy!

Expander Legnica opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Legnicy? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Legnicy).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Legnica – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Legnica. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Legnicy. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Legnicy, wartych zaufania.