Expander Oświęcim, ul. Zaborska 2A

Expander Oświęcim - logo oddziału Expander w Oświęcimiu

Expander Oświęcim Ekspert Finansowy
ul. Zaborska 2A
32-600 Oświęcim

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-19:00
sobota: nieczynne

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Oświęcim masz pewność, że:
– uzyskasz fachową pomoc w porównaniu ofert banków i zaoszczędzisz na tym czas,
porównasz za darmo oprocentowanie, marżę i prowizję, a także koszty uruchomienia kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych i pożyczek hipotecznych,
sprawdzisz różnice w ofertach standardowych, promocyjnych kredytów, lokat i innych rozwiązań finansowych z bogatej oferty banków komercyjnych w Polsce,
wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania i oczekiwania.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Oświęcimiu:

Oferta Expander styczeń 2021:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Oświęcim, nie Ekspander Oświęcim. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Oświęcim Eksperci Finansowi, ul. Zaborska 2A, 32-600 Oświęcim. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Oświęcim

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

Expander kontakt

Obszar działania: Babice, Broszkowice, Brzezinka, Dwory II (Dwory Drugie), Grojec, Harmęże, Pławy, Poręba Wielka, Rajsko, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze, Bieruń, Bojszowy, Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Libiąż, Miedźna, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów.

Expander Oświęcim opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Oświęcimiu? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Oświęcimiu).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Oświęcim – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Oświęcim. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Oświęcimiu. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Oświęcimiu, wartych zaufania. Więcej informacji na temat usług pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.