Expander Oświęcim - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Oświęcim – oddział nr 1

ul. Zaborska 2A (ekspert kredytowy)
32-600 Oświęcim (małopolskie)

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00
sobota: 10:00-13:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Oświęcim kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Oświęcim masz pewność, że:
– uzyskasz fachową pomoc w porównaniu ofert banków i zaoszczędzisz na tym czas,
porównasz za darmo oprocentowanie, marżę i prowizję, a także koszty uruchomienia kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych i pożyczek hipotecznych,
sprawdzisz różnice w ofertach standardowych, promocyjnych kredytów, lokat i innych rozwiązań finansowych z bogatej oferty banków komercyjnych w Polsce,
wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania i oczekiwania.

Oferta Expander październik 2023:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Oświęcim, nie Ekspander Oświęcim. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Oświęcim Eksperci Finansowi, ul. Zaborska 2A, 32-600 Oświęcim. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Oświęcim

Nowość 2023! Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024 – od 01. lipca 2023 można składać wniosek o „bezpieczny kredyt hipoteczny 2%” z gwarancją oprocentowania w wysokości 2% przez okres 10 lat. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla młodych, do 45. roku życia, którzy planują kupić pierwsze mieszkanie. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Nie daj się wyprzedzić w kolejce po Bezpieczny Kredyt Hipoteczny.

doradca kredytowy Oświęcim kontakt

Obszar działania: Babice, Broszkowice, Brzezinka, Dwory II (Dwory Drugie), Grojec, Harmęże, Pławy, Poręba Wielka, Rajsko, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze, Bieruń, Bojszowy, Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Libiąż, Miedźna, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów.

Expander Oświęcim opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Oświęcimiu? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Oświęcimiu).

EkspertOfertaOcenaKontakt
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

9
SPRAWDŹ
Kredyt budowlany

Kredyt budowlany

9
SPRAWDŹ
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

9
SPRAWDŹ

Nota informacyjna: Ekspert Expander Oświęcim – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Oświęcim. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Oświęcimiu. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Oświęcimiu, wartych zaufania. Więcej informacji na temat usług pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.