Expander Piotrków Trybunalski - logo oddziału

Expander Piotrków Trybunalski Ekspert Finansowy
ul. Słowackiego 87/89
97-300 Piotrków Trybunalski

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Piotrków Trybunalski kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– uzyskasz fachową pomoc w porównaniu ofert banków i zaoszczędzisz na tym czas,
porównasz za darmo oprocentowanie, marżę i prowizję, a także koszty uruchomienia kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych i pożyczek hipotecznych,
sprawdzisz różnice w ofertach standardowych, promocyjnych kredytów, lokat i innych rozwiązań finansowych z bogatej oferty banków komercyjnych w Polsce,
wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania i oczekiwania.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Piotrkowa Trybunalskiego:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Piotrków Trybunalski, nie Ekspander Piotrków Trybunalski. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Piotrków Trybunalski Eksperci Finansowi, ul. Słowackiego 87/89, 97-300 Piotrków Trybunalski. Dziękujemy!

Ekspert finansowy Piotrków Trybunalski

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca kredytowy Piotrków Trybunalski kontakt

Obszar działania: Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz. Zapraszamy!

Ekspert Expander opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Piotrkowie Trybunalskim? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Piotrkowie Trybunalskim).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Piotrków Trybunalski – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Piotrków Trybunalski. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Piotrkowie Trybunalskim. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Piotrkowie Trybunalskim, wartych zaufania. Więcej informacji na temat usług pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.