Expander Rybnik - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Rybnik – oddział nr 1

ul. Gliwicka 14 (ekspert kredytowy)
44-200 Rybnik (śląskie)

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Rybnik kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– uzyskasz pomoc specjalisty od kredytów mieszkaniowych, budowlanych, konsolidacyjnych i refinansowych,
porównasz bezpłatnie najlepsze kredyty ze stałą i zmienną stopą procentową,
– wybierzesz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb w oparciu o kompetentną analizę,
– skorzystasz ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań opracowanych w ciągu 16 lat działalności firmy doradczej Expander.

EkspertOfertaOcenaKontakt
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

9
SPRAWDŹ
Kredyt budowlany

Kredyt budowlany

9
SPRAWDŹ
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

9
SPRAWDŹ

Aktualna oferta online dla klientów z Rybnika:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Rybnik, nie Ekspander Rybnik. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Rybnik Eksperci Finansowi, ul. Gliwicka 14, 44-200 Rybnik. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Rybnik

Nowość 2023! Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024 – od 01. lipca 2023 można składać wniosek o „bezpieczny kredyt hipoteczny 2%” z gwarancją oprocentowania w wysokości 2% przez okres 10 lat. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla młodych, do 45. roku życia, którzy planują kupić pierwsze mieszkanie. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Nie daj się wyprzedzić w kolejce po Bezpieczny Kredyt Hipoteczny.

doradca kredytowy Rybnik kontakt

Obszar działania: Bełk, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice, Damowice, Bogunice, Dzimierz, Lyski, Nowa Wieś, Pstrążna, Raszczyce, Sumina, Zwonowice, Żytna, Jankowice, Świerklany, Czernica, Gaszowice, Łuków Śląski, Piece, Szczerbice. Zapraszamy!

Expander Rybnik opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Rybniku? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Rybniku).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Rybnik – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Rybnik. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Rybniku. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Rybniku, wartych zaufania. Więcej informacji na temat usług pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.