Expander Rzeszów - kontakt, telefon, godziny otwarcia Expander w Rzeszowie

Expander Rzeszów – oddział nr 1

Aleja Tadeusza Rejtana 23 (ekspert kredytowy)
35-326 Rzeszów (podkarpackie)

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

doradca finansowy Rzeszów kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– uzyskasz fachową pomoc w porównaniu ofert banków i zaoszczędzisz na tym czas,
porównasz za darmo oprocentowanie, marżę i prowizję, a także koszty uruchomienia kredytów mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych i pożyczek hipotecznych,
sprawdzisz różnice w ofertach standardowych, promocyjnych kredytów, lokat i innych rozwiązań finansowych z bogatej oferty banków komercyjnych w Polsce,
wybierzesz ofertę spełniającą Twoje wymagania i oczekiwania.

EkspertOfertaOcenaKontakt
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

9
SPRAWDŹ
Kredyt budowlany

Kredyt budowlany

9
SPRAWDŹ
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

9
SPRAWDŹ

Aktualna oferta online dla klientów z Rzeszowa:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Rzeszów, nie Ekspander Rzeszów. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Rzeszów, ul. Rejtana 23, 35-326 Rzeszów. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Rzeszów

Nowość 2023! Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024 – od 01. lipca 2023 można składać wniosek o „bezpieczny kredyt hipoteczny 2%” z gwarancją oprocentowania w wysokości 2% przez okres 10 lat. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla młodych, do 45. roku życia, którzy planują kupić pierwsze mieszkanie. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Nie daj się wyprzedzić w kolejce po Bezpieczny Kredyt Hipoteczny.

doradca kredytowy Rzeszów kontakt

Obszar działania: Rzeszów, Dynów, Błażowa, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Lubenia, Tyczyn. Zapraszamy!

Expander Rzeszów opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Rzeszowie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Rzeszowie).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Rzeszów – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Rzeszów. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Rzeszowie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Rzeszowie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.