Expander Świecie, ul. Wojska Polskiego 81

Expander Świecie - logo oddziału Expander w Świeciu

Expander Świecie Ekspert Finansowy
ul. Wojska Polskiego 81
86-100 Świecie

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00
sobota: nieczynne

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Świecie kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki Expander w Świeciu:

Aktualna oferta online dla klientów ze Świecia:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Świecie, nie Ekspander Świecie. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Świecie Eksperci Finansowi, ul. Wojska Polskiego 81, 86-100 Świecie. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Świecie

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca finansowy Świecie kontakt

Obszar działania: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo, Warlubie. Zapraszamy!

Expander Świecie opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Świeciu? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Świeciu).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Świecie – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Świecie. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Świeciu. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Świeciu, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.