Expander Toruń - logo oddziału Expander w Toruniu

Expander Toruń Ekspert Finansowy
ul. Żwirki i Wigury 77
87-100 Toruń

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Toruń kontakt

Aktualna oferta online dla klientów z Torunia:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– pośrednictwo finansowe

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Toruń, nie Ekspander Toruń. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Toruń Eksperci Finansowi, ul. Żwirki i Wigury 77, 87-100 Toruń. Dziękujemy!

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Toruniu,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Eksperci finansowi Toruń

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca kredytowy Toruń kontakt

Obszar działania: Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka. Zapraszamy!

Expander Toruń opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Toruniu? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Toruniu).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Open Finance Toruń
Ekspert finansowy Notus Toruń

Nota informacyjna: Ekspert Expander Toruń – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Toruń. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Toruniu. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Toruniu, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.