Expander Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 26C

Expander Wałbrzych - logo oddziału Expander w Wałbrzychu

Expander Wałbrzych Ekspert Finansowy
ul. Armii Krajowej 26C
58-302 Wałbrzych

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:30-17:30

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Wałbrzych masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Wałbrzychu:

Aktualna oferta online dla klientów z Wałbrzycha:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Wałbrzych, nie Ekspander Wałbrzych. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Wałbrzych Eksperci Finansowi, ul. Armii Krajowej 26C, 58-302 Wałbrzych. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Wałbrzych

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim. Zapraszamy!

Expander Wałbrzych opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Wałbrzychu? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Wałbrzychu).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Wałbrzych – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Wałbrzych. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Wałbrzychu. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Wałbrzychu, wartych zaufania.