Expander Wołomin, ul. Mickiewicza 11

Expander Wołomin - logo oddziału Expander w Wołominie

Expander Wołomin Ekspert Finansowy
ul. Mickiewicza 11
05-200 Wołomin

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Wołomin masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Wołominie:

Uwagi: Wejście od Placu 3 Maja

Aktualna oferta online dla klientów z Wołomina:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Wołomin, nie Ekspander Wołomin. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Wołomin Eksperci Finansowi, ul. Mickiewicza 11, 05-200 Wołomin. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Wołomin

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Cięciwa, Czarna, Duczki, Helenów, Leśniakowizna, Lipinki, Majdan, Mostówka, Nowe Grabie, Nowe Lipiny, Ossów, Stare Grabie, Stare Lipiny, Turów, Zagościniec. Zapraszamy!

Expander Wołomin opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Wołminie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Wołominie).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Wołomin – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Wołomin. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Wołominie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Wołominie, wartych zaufania.