Pośrednictwo finansowe Bytom – Kredyty hipoteczne

Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Bytomiu świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Bytom. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjne – bankowe kredyty hipoteczne z oferty 12 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Bytomiu.

Kredyty mieszkaniowe Bytom

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Bytomiu? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w ponad 20 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Bytomia. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

EKSPERT FINANSOWY KONTAKT

Open Finance Bytom Doradca Mobilny

Kredyty na dom Bytom

Masz zamiar wybudować dom w Bytomiu z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

EKSPERT FINANSOWY KONTAKT

Expander Bytom Doradca Mobilny

Kredyt na budowę domu

Kredyty konsolidacyjne Bytom

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Bytomiu i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

EKSPERT FINANSOWY KONTAKT

Obszar działania: Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie. Zostaw dane oddzwonimy!

Kredyty gotówkowe Bytom

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Bytomia. Zapytaj eksperta o szczegóły.

SPRAWDŹ KREDYTY GOTÓWKOWE

Lista banków w ofercie: Alior Bank, BOŚ, BZ WBK, Deutsche Bank Polska, Euro Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank Hipoteczny, PEKAO Bank Hipoteczny, PKO BP, Bank Pocztowy, Raiffeisen Bank, PKO Bank Hipoteczny, BGŻ BNP Paribas, Bank Pekao SA. Zapraszamy do kontaktu!