Doradcy.co.pl - Kredyty hipoteczne i pośrednictwo finansowe w Lesznie

Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Lesznie świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Leszno. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjnebankowe kredyty hipoteczne z oferty 14 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Lesznie.

Expander Leszno, ul. Bolesława Chrobrego 10

Kredyty mieszkaniowe Leszno

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Lesznie? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w ponad 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Leszna. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów i skorzystania z usługi pośrednictwo finansowe Leszno!

Kontakt z ekspertem finansowym - zapytaj o kredyt mieszkaniowy

Kredyty na dom Leszno

Masz zamiar wybudować dom w Lesznie z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do placówek i przekonania się do skuteczności usługi pośrednictwo finansowe Leszno!

Kontakt z ekspertem kredytowym - zapytaj o kredyt na zakup domu

Kredyty konsolidacyjne Leszno

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Lesznie i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Kontakt z ekspertem kredytowym - zapytaj o kredyt konsolidacyjny

Kredyty gotówkowe Leszno

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Leszna. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Kontakt z ekspertem kredytowym - zapytaj o kredyt gotówkowy

Usługi pośrednictwa finansowego w Lesznie świadczone są przez ekspertów finansowych Expander i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline

Agnieszka Morawiec
Doradcy.co.pl