Kredyty mieszkaniowe Stargard Szczeciński

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Stargardzie Szczecińskim? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander i Notus Finanse znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Stargardu Szczecińskiego. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Kredyty na dom Stargard Szczeciński

Masz zamiar wybudować dom w Stargardzie Szczecińskim z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024

Kredyty konsolidacyjne Stargard Szczeciński

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Stargardzie Szczecińskim i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Kontakt z ekspertem finansowym

Kredyty gotówkowe Stargard Szczeciński

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków ze Stargardu Szczecińskiego. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Konsultant online