Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Warszawie świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Warszawa. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjnebankowe kredyty hipoteczne z oferty 14 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Warszawie.

Placówki Notus Finanse w Warszawie
Placówki Expander Advisors w Warszawie
Placówki Open Finance w Warszawie

Kredyty mieszkaniowe Warszawa – 14 banków

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Warszawie? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Warszawy. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów najlepszych pośredników kredytu hipotecznego!

Zapytaj o najtańszy kredyt na zakup mieszkania w Warszawie

Kredyty na dom Warszawa – bliźniak, szeregowy, wolnostojący

Masz zamiar wybudować dom w Warszawie z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów sprawdzonych ekspertów od kredytów budowlanych!

Zapytaj o najtańszy kredyt na zakup lub budowę domu w Warszawie

Oferta ekspertów kredytowych obejmuje następujące banki:

– Alior Bank
– Bank BPS
– Bank Millennium
– Bank Pocztowy
– BOŚ Bank
– Citi Handlowy
– Credit Agricole
– Getin Bank
– ING Bank Śląski
– Pekao SA
– PKO Bank Polski
– Santander Consumer
– Santander Bank

Kredyty konsolidacyjne Warszawa – konsolidacja gotówkowa lub hipoteczna

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Warszawie i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Zapytaj o najtańszy kredyt konsolidacyjny w Warszawie

Kredyty gotówkowe Warszawa – aż 17 banków w ofercie

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Warszawy. Zapytaj eksperta możliwości konsolidacji wielu kredytów.

Zapytaj o kredyt gotówkowy na dowolny cel

Usługi pośrednictwa finansowego w Warszawie świadczone są przez ekspertów finansowych Expander Advisors, Open Finance i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline