Pośrednictwo finansowe Wrocław

Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego we Wrocławiu świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Wrocław. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjne – bankowe kredyty hipoteczne z oferty 12 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego we Wrocławiu.

Ekspert finansowy Open Finance Wrocław
Ekspert finansowy Expander Wrocław
Ekspert finansowy Notus Wrocław

Open Finance Wrocław - Ekspert we Wrocławiu

Kredyty mieszkaniowe Wrocław

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego we Wrocławiu? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w ponad 20 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Wrocławia. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Open Finance Wrocław Ekspert Mobilny

Expander Wrocław - Ekspert we Wrocławiu

Kredyty na dom Wrocław

Masz zamiar wybudować dom we Wrocławiu z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Expander Wrocław Ekspert Mobilny

Ranking kredytów hipotecznych 2019

Notus Finanse Wrocław - Ekspert we Wrocławiu

Kredyty konsolidacyjne Wrocław

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach we Wrocławiu i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Kontakt z ekspertem finansowym

Notus Finanse Wrocław Ekspert Mobilny

Kredyty gotówkowe Wrocław

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Żyrardowa. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Konsultant online