Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego we Wrocławiu świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Wrocław. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjnebankowe kredyty hipoteczne z oferty 14 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego we Wrocławiu.

Ekspert finansowy Expander Wrocław
Ekspert finansowy Notus Wrocław

Kredyty mieszkaniowe Wrocław – 14 banków

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego we Wrocławiu? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander i Notus Finanse znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Wrocławia. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Zapytaj o kredyt mieszkaniowy

Oferta ekspertów kredytowych obejmuje następujące banki:

– Alior Bank
– Bank BPS
– Bank Millennium
– Bank Pocztowy
– BOŚ Bank
– Citi Handlowy
– Credit Agricole
– Velo Bank
– ING Bank Śląski
– Pekao SA
– PKO Bank Polski
– Santander Consumer
– Santander Bank

Kredyty na dom Wrocław – kredyty budowlane

Masz zamiar wybudować dom we Wrocławiu z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Zapytaj o kredyt na budowę domu

Kredyty konsolidacyjne Wrocław – wybierz swój wariant

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach we Wrocławiu i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Zapytaj o możliwości konsolidacji kredytów

Kredyty gotówkowe Wrocław – w oddziale lub przez internet

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Żyrardowa. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Zapytaj o najlepszy kredyt gotówkowy online

Usługi pośrednictwa finansowego we Wrocławiu świadczone są przez ekspertów finansowych Expander Advisors i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline