Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Zabrzu świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Zabrze. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjne – bankowe kredyty hipoteczne z oferty 12 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Zabrzu.

Notus Finanse Zabrze, ul. Szczęść Boże 9

Open Finance Zabrze - Ekspert w Zabrzu

Kredyty mieszkaniowe Zabrze

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Zabrzu? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Zabrza. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Open Finance Zabrze Ekspert Mobilny

Expander Zabrze - Ekspert w Zabrzu

Kredyty na dom Zabrze

Masz zamiar wybudować dom w Zabrzu z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Kontakt z ekspertem finansowym

Expander Zabrze Ekspert Mobilny

Ranking kredytów hipotecznych 2021

Notus Finanse Zabrze - Ekspert w Zabrzu

Kredyty konsolidacyjne Zabrze

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Zabrzu i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Kontakt z ekspertem finansowym

Notus Finanse Zabrze Ekspert Mobilny

Kredyty gotówkowe Zabrze

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Zabrza. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Konsultant online