Expander Częstochowa, ul. Śląska 12

Expander Częstochowa - logo oddziału Expander w Częstochowie

Expander Częstochowa Ekspert Finansowy
ul. Śląska 12 lok. 2
42-200 Częstochowa

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-19:00
sobota: 09:00-13:00

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Częstochowa masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego w Częstochowie świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych w Częstochowie,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Częstochowie:

Aktualna oferta online dla klientów z Częstochowy:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Częstochowa, nie Ekspander Częstochowa. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Częstochowa Eksperci Finansowi, ul. Śląska 12 lok. 2, 42-200 Częstochowa. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Częstochowa

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Lubliniec, Krzepice, Wieluń, Radomsko, Koniecpol, Szczekociny, Olesno, Kluczbork, Włoszczowa, Będzin, Tarnowskie Góry. Zapraszamy!

Expander Częstochowa opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Częstochowie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Częstochowie).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Open Finance Częstochowa
Ekspert finansowy Notus Częstochowa

Nota informacyjna: Ekspert Expander Częstochowa – do 22. lipca 2017 Niezależny doradca finansowy Expander Częstochowa. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Częstochowie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Częstochowie, wartych zaufania.