Expander Gdańsk - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Częstochowa Ekspert Finansowy
ul. Jasnogórska 26
42-202 Częstochowa

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00
sobota: 09:00-13:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Częstochowa kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego w Częstochowie świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Częstochowie,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Częstochowy:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Częstochowa, nie Ekspander Częstochowa. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Częstochowa Eksperci Finansowi, ul. Jasnogórska 26, 42-202 Częstochowa. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Częstochowa

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca finansowy Częstochowa kontakt

Obszar działania: Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Lubliniec, Krzepice, Wieluń, Radomsko, Koniecpol, Szczekociny, Olesno, Kluczbork, Włoszczowa, Będzin, Tarnowskie Góry. Zapraszamy!

Expander Częstochowa opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Częstochowie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Częstochowie).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Częstochowa

Nota informacyjna: Ekspert Expander Częstochowa – do 22. lipca 2017 Niezależny doradca finansowy Expander Częstochowa. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Częstochowie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Częstochowie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.