Expander Katowice - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Katowice Ekspert Kredytowy
ul. Słowackiego 13
40-093 Katowice

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Katowice kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Katowicach,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Katowic:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Katowice, nie Ekspander Katowice. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnych adresów. Dziękujemy!

Eksperci finansowi w Katowicach

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca finansowy Katowice kontakt

Obszar działania: Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze. Zapraszamy!

Expander Katowice opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Katowicach? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Katowicach).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Katowice

Nota informacyjna: Ekspert Expander Katowice – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Katowice. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Katowicach. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Katowicach, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.