Expander Katowice - Niezależny Ekspert Kredytowy

Expander – oddział nr 1 w Katowicach
ul. Słowackiego 13 (ekspert kredytowy)
40-093 Katowice (śląskie)

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Katowice kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Katowicach,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

EkspertOfertaOcenaKontakt
Bezpłatna pomoc eksperta w wyborze kredytu mieszkaniowego

Bezpłatna pomoc eksperta w wyborze kredytu mieszkaniowego

9
SPRAWDŹ
Pomoc refinansowaniu kredytu hipotecznego

Pomoc refinansowaniu kredytu hipotecznego

9
SPRAWDŹ
Konsolidacja hipoteczna lub gotówkowa wielu kredytów

Konsolidacja hipoteczna lub gotówkowa wielu kredytów

9
SPRAWDŹ
Kredyt na zakup lub budowę domu

Kredyt na zakup lub budowę domu

9
SPRAWDŹ
Bankowa pożyczka gotówkowa zabezpieczona hipoteką

Bankowa pożyczka gotówkowa zabezpieczona hipoteką

9
SPRAWDŹ

Aktualna oferta online dla klientów z Katowic:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Katowice, nie Ekspander Katowice. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnych adresów. Dziękujemy!

Eksperci finansowi w Katowicach – co nowego w 2024 r.?

Nowość 2024! Program Mieszkanie na Start 2024 – w drugiej połowie 2024 roku będzie można składać wnioski o „Kredyt na Start” z gwarancją oprocentowania w wysokości od 0% do 1,5%. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla singli do 35. roku życia oraz małżeństw, które planują kupić pierwsze mieszkanie w życiu, a także rodzin wielodzietnych – bez ograniczeń wiekowych. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba będzie przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Przygotuj się wcześniej, aby uzyskać „Kredyt na Start” w momencie uruchomienia programu.

doradca finansowy Katowice kontakt

Obszar działania: Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze. Zapraszamy!

Expander Katowice opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Katowicach? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Katowicach).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Katowice

Nota informacyjna: Ekspert Expander Katowice – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Katowice. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Katowicach. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Katowicach, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.