Expander Lublin, ul. Okopowa 15

Expander Lublin - logo oddziału Expander w Lublinie

Expander Lublin Ekspert Finansowy
ul. Okopowa 15
20-022 Lublin

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-15:00

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander Lublin kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Lublin masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki / oddziału Expander w Lublinie:

Aktualna oferta online dla klientów z Lublina:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Lublin, nie Ekspander Lublin. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Lublin Eksperci Finansowi, ul. Okopowa 15, 20-022 Lublin. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Lublin

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander w Lublinie kontakt

Obszar działania: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew, Cyców, Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn, Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto,Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zemborzyce, Łęgi, Moniuszki, Piastów, Poligon, Poręba, Ruta, Skarpa, Sławin, Sławinek, Szerokie, Szopena, Węglin Południowy, Węglin Północny, Węglinek, Wieniawa, Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki. Zapraszamy!

Expander Lublin opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Lublinie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Lublinie).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Open Finance Lublin
Ekspert finansowy Notus Lublin

Nota informacyjna: Ekspert Expander Lublin – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Lublin. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Lublinie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Lublinie, wartych zaufania.

Dodaj komentarz