Expander Lublin - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Lublin – oddział nr 1

ul. Spokojna 2 (ekspert kredytowy)
20-074 Lublin (lubelskie)

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Lublin kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Lublinie,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

EkspertOfertaOcenaKontakt
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

9
SPRAWDŹ
Kredyt budowlany

Kredyt budowlany

9
SPRAWDŹ
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

9
SPRAWDŹ

Aktualna oferta online dla klientów z Lublina:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Lublin, nie Ekspander Lublin. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Lublin Eksperci Finansowi, ul. Spokojna 2, 20-074 Lublin. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Lublin

Nowość 2023! Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024 – od 01. lipca 2023 można składać wniosek o „bezpieczny kredyt hipoteczny 2%” z gwarancją oprocentowania w wysokości 2% przez okres 10 lat. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla młodych, do 45. roku życia, którzy planują kupić pierwsze mieszkanie. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Nie daj się wyprzedzić w kolejce po Bezpieczny Kredyt Hipoteczny.

doradca finansowy Lublin kontakt

Obszar działania: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew, Cyców, Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn, Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto,Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zemborzyce, Łęgi, Moniuszki, Piastów, Poligon, Poręba, Ruta, Skarpa, Sławin, Sławinek, Szerokie, Szopena, Węglin Południowy, Węglin Północny, Węglinek, Wieniawa, Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki. Zapraszamy!

Expander Lublin opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Lublinie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Lublinie).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Lublin

Nota informacyjna: Ekspert Expander Lublin – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Lublin. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Lublinie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Lublinie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.