Expander Lublin - logo oddziału

Expander Lublin Ekspert Finansowy
ul. Okopowa 15
20-022 Lublin

telefon: pierwszy kontakt online

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Lublin kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Lublinie,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA
Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny
9
SPRAWDŹZAPYTAJ EKSPERTA

Aktualna oferta online dla klientów z Lublina:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Lublin, nie Ekspander Lublin. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Lublin Eksperci Finansowi, ul. Okopowa 15, 20-022 Lublin. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Lublin

Nowość 2021! Porozmawiaj o kredycie hipotecznym na bez wychodzenia z domu! Umów spotkanie video z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M w ciągu kilku tygodni!

doradca finansowy Lublin kontakt

Obszar działania: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew, Cyców, Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn, Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto,Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zemborzyce, Łęgi, Moniuszki, Piastów, Poligon, Poręba, Ruta, Skarpa, Sławin, Sławinek, Szerokie, Szopena, Węglin Południowy, Węglin Północny, Węglinek, Wieniawa, Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki. Zapraszamy!

Expander Lublin opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Lublinie? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Lublinie).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Lublin

Nota informacyjna: Ekspert Expander Lublin – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Lublin. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Lublinie. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Lublinie, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.