Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku Białej świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Bielsko Biała. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjne – bankowe kredyty hipoteczne z oferty 12 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku Białej.

Open Finance Bielsko Biała, ul. 11 listopada 12
Notus Finanse Bielsko-Biała, ul. Szkolna 1D/3
Expander Bielsko Biała, ul. Piłsudskiego 12

Kredyty mieszkaniowe Bielsko-Biała

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Bielsku-Białej? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w ponad 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Bielska-Białej. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Doradca finansowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Kredyty na dom Bielsko-Biała

Masz zamiar wybudować dom w Bielsku-Białej z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Doradca kredytowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Kredyty konsolidacyjne Bielsko-Biała

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Bielsku-Białej i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Ekspert finansowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Kredyty gotówkowe Bielsko-Biała

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Bielska-Białej. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Ekspert kredytowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Obszar działania: Bielsko-Biała, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Tychy, Żory. Zostaw dane oddzwonimy!

Usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku-Białej świadczone są przez ekspertów finansowych Expander, Open Finance i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline