Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku Białej świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Bielsko Biała. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjnebankowe kredyty hipoteczne z oferty 14 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku Białej.

Notus Finanse Bielsko-Biała
Expander Bielsko Biała

Kredyty mieszkaniowe w Bielsku-Białej

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Bielsku-Białej? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w ponad 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Bielska-Białej. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów!

Doradca finansowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Oferta ekspertów kredytowych obejmuje następujące banki:

– Alior Bank
– Bank BPS
– Bank Millennium
– Bank Pocztowy
– BOŚ Bank
– Citi Handlowy
– Credit Agricole
– Velo Bank
– ING Bank Śląski
– Pekao SA
– PKO Bank Polski
– Santander Consumer
– Santander Bank

Kredyty na dom w Bielsku-Białej

Masz zamiar wybudować dom w Bielsku-Białej z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Doradca kredytowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Kredyty konsolidacyjne w Bielsku-Białej

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Bielsku-Białej i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Ekspert finansowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Kredyty gotówkowe w Bielsku-Białej

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Bielska-Białej. Zapytaj eksperta o szczegóły.

Ekspert kredytowy Bielsko-Biała - umów spotkanie

Obszar działania: Bielsko-Biała, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Tychy, Żory. Zostaw dane oddzwonimy!

Usługi pośrednictwa finansowego w Bielsku-Białej świadczone są przez ekspertów finansowych Expander i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline