Bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego w Krośnie świadczone przez największe firmy pośrednictwa finansowego, których obszarem działania jest Krosno. Kredyty mieszkaniowe, kredyty na dom, kredyty konsolidacyjnebankowe kredyty hipoteczne z oferty 14 banków komercyjnych. Sprawdź najlepsze usługi pośrednictwa finansowego w Krośnie.

Ekspert finansowy Expanderumów spotkanie
Ekspert kredytowy Open Financeumów spotkanie
Ekspert hipoteczny Notus Finanseumów spotkanie

Kredyty mieszkaniowe Krosno

Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego w Krośnie? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie ekspertów finansowych Expander, Notus Finanse, Open Finance znajdziesz najtańsze kredyty, w tym aktualne promocje w 14 bankach obejmujących swoją działalnością obszar Krosna. Kompleksowa obsługa od chwili pierwszego spotkania z ekspertem to gwarancja wyboru najlepszego finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do oddziałów lub zapoznanie się z ofertą kredytów mieszkaniowych online!

Kontakt z ekspertem finansowym w Krośnie

Kredyty na dom Krosno

Masz zamiar wybudować dom w Krośnie z garażem lub z pomieszczeniem gospodarczym? Ta propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Spotkaj się bezpłatnie z doświadczonym specjalistą i porównaj różne warianty finansowania budowy domu w najpopularniejszych bankach komercyjnych. Gwarantujemy, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję w danej chwili, a doradca dopilnuje wszelkich formalności wymaganych przez bank. Zapraszamy do oddziałów!

Kontakt z ekspertem kredytowym w Krośnie

Kredyty konsolidacyjne Krosno

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach w Krośnie i chciałbyś je wreszcie spłacić? Możesz to zrobić, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. W tym rozwiązaniu dostępne są dwie opcje. Pierwsza to kredyt hipoteczny-konsolidacyjny – dla klientów będących właścicielami nieruchomości mieszkalnej. Druga opcja to konsolidacja gotówkowa, polegająca na zastąpieniu wielu kredytów jednym gotówkowym z ratą niższą o blisko 50%. Obydwa warianty dostępne są dla klientów nieposiadających zaległości w ZUS, US, KRD, BIG i nieposiadających opóźnień w spłatach dotychczasowych rat w innych bankach.

Kontakt z doradcą kredytowym w Krośnie

Kredyty gotówkowe Krosno

Poszukujesz kredytu na dowolny cel na najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! W prezentacjach ekspertów finansowych znajdziesz kilkanaście różnych wariantów kredytów, zarówno standardowych, jak i promocyjnych. Kredyty bez zaświadczeń, na oświadczenie, na PIT, dla VIP lub celowe dostępne są w ograniczonej ilości w zależności od obowiązujących promocji banków z Krosna. Zapytaj eksperta kredytowego o szczegóły.

Kontakt z ekspertem kredytowym online

Usługi pośrednictwa finansowego w Krośnie świadczone są przez ekspertów finansowych Expander, Open Finance i Notus Finanse w placówkach partnerskich lub online podczas video spotkania #zostanwdomu #lepiejzdomu #kredytonline