Expander Gdynia - kontakt, telefon, godziny otwarcia

Expander Gdynia – oddział nr 1

ul. Śląska 53 / 403A (Xenon Business Park)
81-364 Gdynia (pomorskie)

telefon: 22 295 44 44

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

doradca finansowy Gdynia kontakt

W bieżącym miesiącu najczęściej pomagamy złożyć wniosek:
– kredyt ze stałym oprocentowaniem;
– kredyt na budowę domu;
– ekokredyt z dofinansowaniem;
– kredyt na zakup mieszkania.

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego w Gdyni świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach w Gdyni,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

EkspertOfertaOcenaKontakt
Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

9
SPRAWDŹ
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

9
SPRAWDŹ
Kredyt budowlany

Kredyt budowlany

9
SPRAWDŹ
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

9
SPRAWDŹ

Aktualna oferta online dla klientów z Gdyni:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Gdynia, nie Ekspander Gdynia. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnych adresów. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Gdynia

Nowość 2023! Program Pierwsze Mieszkanie 2023/2024 – od 01. lipca 2023 można składać wniosek o „bezpieczny kredyt hipoteczny 2%” z gwarancją oprocentowania w wysokości 2% przez okres 10 lat. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla młodych, do 45. roku życia, którzy planują kupić pierwsze mieszkanie. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Nie daj się wyprzedzić w kolejce po Bezpieczny Kredyt Hipoteczny.

Expander Gdynia kontakt

Obszar działania: Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Chwaszczyno, Banino, Kowale okolice Trójmiasta i powyższych miast. Zapraszamy!

Expander Gdynia opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Gdyni? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Gdyni).

W tym mieście znajdują się także następujące firmy pośrednictwa finansowego:

Ekspert finansowy Notus Gdynia

Nota informacyjna: Ekspert Expander Gdynia – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Gdynia. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Gdyni. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Gdyni, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.