Expander Gliwice - Niezależny Ekspert Kredytowy

Expander – oddział nr 1 w Gliwicach
ul. Jana Pawła II 10 (ekspert kredytowy)
44-100 Gliwice (śląskie)

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Kontakt z doradcą finansowym

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander masz pewność, że:
– uzyskasz pomoc specjalisty od kredytów mieszkaniowych, budowlanych, konsolidacyjnych i refinansowych,
porównasz bezpłatnie najlepsze kredyty, lokaty lub programy oszczędnościowe,
– wybierzesz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb w oparciu o kompetentną analizę,
– skorzystasz ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań opracowanych w ciągu 16 lat działalności firmy doradczej Expander.

Aktualna oferta online dla klientów z Gliwic:

pożyczki hipoteczne
kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– kredyty ekologiczne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Gliwice, nie Ekspander Gliwice. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Gliwice Eksperci Finansowi, ul. Jana Pawła II 10, 44-100 Gliwice. Dziękujemy!

Eksperci finansowi w Gliwicach – co nowego w 2024 r.?

Nowość 2024! Program Mieszkanie na Start 2024 – w drugiej połowie 2024 roku będzie można składać wnioski o „Kredyt na Start” z gwarancją oprocentowania w wysokości od 0% do 1,5%. Program mieszkaniowy przewidziany jest dla singli do 35. roku życia oraz małżeństw, które planują kupić pierwsze mieszkanie w życiu, a także rodzin wielodzietnych – bez ograniczeń wiekowych. Sprawdź z ekspertem kredytowym jak zmieniła się Twoja zdolność kredytowa, jakie dokumenty trzeba będzie przygotować i na jaką nieruchomość Cię teraz stać. Przygotuj się wcześniej, aby uzyskać „Kredyt na Start” w momencie uruchomienia programu.

Kontakt z doradcą kredytowym

Obszar działania: Knurów, Pyskowice, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś. Zapraszamy!

Expander Gliwice opinie

Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Gliwicach? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Gliwicach).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Gliwice – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Gliwice. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Gliwicach. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Gliwicach, wartych zaufania. Więcej informacji na temat pośrednictwa finansowego znaleźć można w serwisie knf.gov.pl.