Expander Skierniewice, ul. Batorego 24 lok. 2

Expander Skierniewice - logo oddziału Expander w Skierniewicach

Expander Skierniewice Ekspert Finansowy
ul. Batorego 24 lok. 2
96-100 Skierniewice

godziny otwarcia:
poniedziałek: 08:00-19:00
wtorek – piątek: 08:00-18:00
sobota: 9:00-13:00

telefon: pierwszy kontakt online

Przed wizytą w oddziale koniecznie zarezerwuj termin spotkania z ekspertem finansowym:

Expander kontakt

Kontaktując się z ekspertem finansowym Expander Skierniewice masz pewność, że:
– skorzystasz z rzetelnej usługi pośrednictwa finansowego świadczonej przez doświadczonych specjalistów od kredytowania nieruchomości i pomnażania wolnych środków pieniężnych,
za darmo zbadasz zdolność kredytową i dokonasz analizy finansów osobistych w celu realizacji określonych przez Ciebie celów,
porównasz kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe w największych bankach komercyjnych,
wybierzesz najlepszą ofertę, a doradca pomoże Ci skompletować dokumenty, wypełnić wniosek i dopilnować wszelkich formalności wymaganych przez bank.

Mapa dojazdu do placówki Expander w Skierniewicach:

Aktualna oferta online dla klientów ze Skierniewic:

– kredyty mieszkaniowe
– kredyty budowlane
– kredyty refinansowe
– kredyty konsolidacyjne
– pożyczki hipoteczne
– kredyty gotówkowe
– kredyty dla firm
– fundusze inwestycyjne

Uwaga! Poprawna nazwa firmy to Expander Skierniewice, nie Ekspander Skierniewice. Prosimy w korespondencji o stosowanie poprawnego adresu: Expander Skierniewice Eksperci Finansowi, ul. Batorego 24 lok. 2, 96-100 Skierniewice. Dziękujemy!

Eksperci finansowi Skierniewice

Nowość 2020! Mobilny ekspert finansowy! Spotkaj się z ekspertem finansowym w dowolnym miejscu – skorzystaj z bezpłatnej i profesjonalnej usługi pośrednictwa finansowego, aby zamieszkać we własnym M jeszcze w tym roku!

Expander kontakt

Obszar działania: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Maków, Nowy Kawęczyn, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Słupia, Skierniewice. Zapraszamy!

Expander Skierniewice opinie


Miałeś możliwość kontaktu z ekspertem finansowym Expander w Skierniewicach? Wyraź swoją opinie i oceń jego pracę w skali 1-5 (Uwaga! Trwa wdrażanie nowego systemu oceniania pracy ekspertów finansowych. Wkrótce przywrócimy opcję dodawania opinii o oddziale Expander w Skierniewicach).

Nota informacyjna: Ekspert Expander Skierniewice – do 22. lipca 2017 niezależny doradca finansowy Expander Skierniewice. Po wejściu w życie ustawy o kredycie hipotecznym usługi doradztwa finansowego ograniczono do usług pośrednictwa finansowego w Skierniewicach. Nie zmienia to faktu, że Expander to nadal jeden z niewielu pośredników kredytu hipotecznego w Skierniewicach, wartych zaufania.